Ukończyłam 5 letnie studia magisterskie na Uniwersytecie Łódzkim o kierunku Pedagogika Kultury Fizycznej i Zdrowotnej, następnie podjęłam studia Fizjoterapii w Wyższej Szkole Rehabilitacji oraz studia podyplomowe z Pedagogiki Przedszkolnej i Wczesnoszkolnej z elementami Terapii Pedagogicznej. W międzyczasie podjęłam  również naukę w zakresie Terapeuty Integracji Sensorycznej co zaowocowało ukończeniem kursu I i II stopnia, a następnie przypieczętowałam moje doszkalanie Terapią Ręki. 

Pracowałam w przedszkolu jako wychowawca grupy przedszkolnej oraz terapeuta Integracji Sensorycznej i Terapii Ręki oraz prowadziłam zajęcia z gimnastyki korekcyjnej. Obecnie pracuje w Szkole Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi prowadząc indywidualne zajęcia z dziećmi z niepełnosprawnością ruchową  oraz autyzmem i aspergerem. Wykładowca Diagnozy Integracji Sensorycznej w WSSE.

W swojej pracy staram się by ćwiczenia nie były tylko terapią, ale też dobrą zabawą . Prowadząc terapię staram się patrzeć na każde dziecko całościowo, dostrzegać ich potencjał i potrzeby.

Kontakt

+48 728 961 046
+48 511 944 965

poradniasokolowska@gmail.com

Sokołowska 4, Warszawa

Szukaj

© Poradnia Sokołowska 2023   |   Polityka Prywatności