Ukończyłam Uniwersytet Warszawski i uzyskałam tytuł magistra na kierunku Psychologii, specjalizacja – Psychologia Wychowawcza. Skończyłam również studia podyplomowe z Logopedii, Neurologopedii, Surdologopedii oraz studia podyplomowe z Diagnozy i Terapii Pedagogicznej. Dzięki licznym kursom i szkoleniom posiadam uprawnienia do prowadzenia terapii ręki oraz z zakresu Indywidualnej Stymulacji słuchu metodą dr K. Johansena oraz NEUROFLOW.

W pracy z dzieckiem najbardziej cenię sobie obcowanie z jego ogromnymi pokładami energii, spontaniczności, wrażliwości, szczerości, prostolinijności, ciepła, żywiołowości i optymizmu.

Ktoś powiedział, że młodego człowieka można porównać do muszli, w której ukrywa się drogocenna perła. Żeby zobaczyć jej blask trzeba ją otworzyć. Można tego dokonać, starając się być zawsze blisko dziecka.

Wiem też jak istotna jest współpraca z rodzicami w celu zwiększenia i wzmocnienia pozytywnych stron dziecka, świadomości jego talentów, pozytywnego myślenie o sobie i dążenia do wyznaczonych celów.

W pracy psychologa i logopedy odnajduję siebie, a proces terapii jest dla mnie reakcją wiązaną – moja przekazana wiedza za odebraną później wdzięczność wyrażoną w codziennym uśmiechu na twarzach mych małych podopiecznych.

Jestem też certyfikowanym terapeutą EMDR drugiego stopnia. Pomagam radzić sobie z traumami z przeszłości, które wracają w teraźniejszości, pomagam w radzeniu sobie z ograniczeniami, które stają nam na drodze.

Kontakt

+48 728 961 046
+48 511 944 965

poradniasokolowska@gmail.com

Sokołowska 4, Warszawa

Szukaj

© Poradnia Sokołowska 2024   |   Polityka Prywatności